Remi na početku

VIDEO I Rice napravio glupost, Arsenal ostao bez dva boda

Stvari su se neočekivano počele mijenjati već u 49. minuti, Rice je bespotrebno sklonio loptu ispred Veltmana, što je za suca Chrisa Cavanagha bio žuti karton. Za Rice drugi.
Sport / Nogomet | 31. 08. 2024. u 15:43 Bljesak.info

Nakon dvije startne pobjede, Arsenal je ostao u trećem susretu ostao bez dva boda. Činilo se kako u prvom poluvremenu Arsenal drži utakmicu pod kontrolom, međutim, stvari su se počele mijenjati kada je Rice prvo potpuno nepotrebno dobio prvi, a onda i drugi žuti karton.

Bila je to četvrta minuta drugog dijela, Arsenal je vodio 1:0 golom Havertza. Saka je spretno došao do lopte u duelu s Dunkom, provukao je nekako do napadača Arsenala koji efektno lobom prebacuje Verbruggena.

Nakon toga utakmica ide u drugom smjeru. Brighton stvara pritisak, vrlo brzo desetak minuta kasnije dolazi do gola. Sada je Dunk dugom loptom pronašao Minteha, stoperi Arsenala ga nisu uspjeli zaustaviti, Raya jeste, ali je na odbijenu loptu natrčao João Pedro. Namirisali su krv igrači Brightona, ali je Raya u nekoliko navrata bio spreman, dok je najbolju priliku za Arsenal iz kontre propustio Saka.