0:2

UEFA Liga nacija: Srbija poražena u Danskoj

Danci su bili bolji tijekom cijelog susreta i pogotcima Alberta Gronbaeka u 36. minutu i Jussufa Poulsena u 61. zasluženo osvojili nova tri boda.
Sport / Nogomet | 08. 09. 2024. u 21:39 Anadolija

Nogometna reprezentacija Srbije poražena je danas u Copenhagenu od Danske, rezultatom 0:2, u drugom kolu grupe ''4'' elitne divizije UEFA Lige nacija.

Domaći su bili bolji tijekom cijelog susreta i pogotcima Alberta Gronbaeka u 36. minutu i Jussufa Poulsena u 61. zasluženo osvojili nova tri boda.

Danska je lider na tabeli grupe ''4'' divizije ''A'' sa maksimalnih šest bodova. Srbija ima bod osvojen u prvom kolu u Beogradu protiv Španjolske, aktualnog prvaka Europe (0:0).

U drugoj utakmici drugog kola u ovoj grupi UEFA Lige nacija Švicarska, koja je u prvom kolu izgubila u Copenhagenu od Danske (0:2), dočekat će Španjolsku u Ženevi večeras od 20.45 sati.