Radnik - Igman 0:1

Važna pobjeda Igmana: VAR prvo odmogao pa pomogao Konjičanima

U prvoj utakmici 6. kola Wwin lige Igman je došao do prve pobjede, svladavši Radnik u Bijeljini.
Sport / Nogomet | 13. 09. 2024. u 19:55 M.V. | Bljesak.info

U prvoj utakmici 6. kola Wwin lige Igman iz Konjica došao je do velika tri boda svladavši Radnik u Bijeljini s 1:0. Igmanu je ovo bila prva pobjeda u sezoni, a Radniku drugi uzastopni poraz, nakon što je dobro otvorio sezonu.

Po lošem vremenu i na gorem terenu VAR je odigrao važnu ulogu u ovoj utakmici. Naime, Igman je postigao dva gola koja su poništena zbog zaleđa, a oba puta je nakon duge provjere VAR potvrdio odluke sudaca na terenu.

Ipak, u 82. minuti Igmanov gol nije poništen, a postigao ga je Edis Buturović. No, u 86. minuti VAR je bio na strani gostiju. Velić je kao zadnji igrač obrane srušio domaćeg igrača Da Silvu.

VAR je skoro dvije minute provjeravao situaciju, jer Igmanu je prijetio i jedanaesterac i crveni karton, ali je nakon duge provjere iz VAR sobe odlučeno da je situaciju prethodilo zaleđe.