Dva međunarodna turnira

Karate klub Zrinjski Mostar osvojio 11 odličja

Sport / Ostali sportovi | 03. 06. 2024. u 13:34 S. G.

Karate klub Zrinjski je prošlog vikenda nastupio na čak dva međunarodna turnira.

U subotu, 1. svibnja 2024. na 20. Futura karate kupu u Bugojnu nastupili su s tri natjecatelja. Na turniru je sudjelovalo preko 650 natjecatelja iz 75 različitih klubova iz 4 države.

Natjecateljice KK Zrinjski su osvojile 5 zlatnih i jedno brončano odličje. Bruna Ćorić 1. mjesto djevojčice 8/9
godina i 3. mjesto djevojčice 10 godina, Nina Zeljko 1. mjesto djevojčice 10. godina i 1. mjesto djevojčice 11 godina. Dora Rezić je osvojila 1. mjesto u kategoriji seniorki -55 kg i 1. mjesto u Open kategoriji seniorke za što je nagrađena peharom za najbolju seniorku turnira.

KK Zrinjski je sljedećeg dana, u nedjelju 2.svibnja 2024 godine nastupio na 5. Split karate kupu koji se održao u Splitu u konkurenciji preko 450 natjecatelja iz 3 države. Ekipa karate kluba Zrinjski je nastupila s 14 natjecatelja i osvojila 11 odličja.

Zlatni u svojim kategorijama su bili Matej Bandić, Bruna Ćorić, Anđela Ćorić, Patrik Bohm, Ivan Talić i Krisitjan Palameta. Srebrena odličja su osvojili Anđela Martinović, Rafaela Ćorić i Marko Kordić dok su brončana odličja osvojili Antonio Palameta i Vito Aničić.